Harika bir SEO kampanyasının temeli, en etkili anahtar kelimeleri belirleyerek başlar. Bu süreç, müşterilerinizin soruları ve endişeleri hakkında bilgi edinmekle ilgilidir. Seo web sitenizle ilgili kişilerin sizi kolayca bulmasını sağlayarak web sitesi trafiğinizi artırmakta ve daha fazla kullanıcı daha fazla müşteri demektir.

      Ekstra Seo   Farklı sektör segmentlerinden gelen müşteriler için en iyi arama motoru sıralamalarını elde etme konusundaki derin deneyimiyle, tecrübeli ve yüksek nitelikli SEO danışmanlarından oluşan  ekibimiz web sitenizin öne çıkmasını ve en üst seviyeye çıkmasını sağlamak için ne gerektiğini bilir arama motorlarında . Web sitenizi yalnızca maksimum trafik çekmek için optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda marka adınızı tanınmış ve güvenilir bir şekilde oluşturmanıza da yardımcı oluruz.

Çoğu internet kullanıcısı arama motorlarına  bir şeyler arayarak başlıyor  bir şeyin bir ihtiyaç olduğu. İnsanlar internette bilgi ihtiyacını karşılamak için kullanıyorlar, ister , yerel bir lokanta, mükemmel bir giysi parçası , bir sandalye,bir araba,bir temel ihtiyaç malzemesi ya da bir ev tadilatı için ideal bir müteahhit bulma konusunda … Arama motoru optimizasyonu (SEO), müşterilerinizin çevrimiçi işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olma sürecidir. Ekibimiz, sitenize yön veren vurgulu anahtar kelimeler ve yazılarınızın ifadeleri için trafiğinizi ve sıralamalarınızı artırmak üzere en iyi dijital uygulamalarla desteklenen modern SEO hizmetlerini kullanıyor. Deneyimle, arama yapanların ve arama motorlarının aradığı şeyi belirlerken nelerden bahsettiğini  biliyoruz. İster yeni bir Web Sitesi  ​​oluşturmaya, yeni bir optimizasyon teknikleri geliştirmeye, ister Daha Önce oluşturulmuş web sitenizin performansını artırmaya çalışalım , ekibimiz işinizi büyütmek için Size  ihtiyaç duyduğunuz araçları, deneyimi ve bilgileri sağlar.

Seo, yeni yapılmış yada halihazırda kullnılmakta olan siterin  bilgilerini doğru şekilde arama motorlarına bildirip doğru kategori ve ürünlerde üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir dizi çalışmanın tümüne verilmiş genel isimdir bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları WEB SEO  olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu (SEO ) ile amaçlanan verimin artmasını sağlayarak ve  web sitesinin değerini artırarak arama motorunda üst sıralara hatta en üst sıraya  çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır.