Ekstra Web Seo AdWords Danışmanlığını Farklı kılan nedir?

Ekstra Web Seo’de, yalnızca arama pazarlamasını daha kolay ve daha kârlı kılan harika bir çalışma programı  oluşturmaktayız; Biz arama, pazarlama ve reklam pazarlaması yapıyoruz . Her gün Ekstra Web Seo’in analiz  ettiği Adwords Çalışan Hizmetleri Ekibimiz. Sürekli olarak en iyi uygulamaları araştırır ve sizin için en iyi PPC sonuçlarını sunarlar. Adwords Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Ekstra Web Seo ile Daha Fazla Bilgi Edinin

AdWords kampanyalarını yönetmek için Ekstra Web Seo’in AdWords Danışmanları ne kadar iyi?

Çok iyi! Özel PPC platformumuzu ve Kalite Puanı teknolojimizi kullanmaya teşvik etmekle birlikte, özel Google AdWords Yetkili Danışmanınız da bir ekip yaklaşımı içerir. AdWords Danışmanlarımız, hesap portföyleri için en iyi sonuçları almak için birlikte çalışır. AdWords Danışmanınız hangi tür müşterilerle çalışır? Ekstra Web Seo, birçok farklı sektördeki reklam verenlerle çalışır. Müşterilerimizin çoğu Google AdWords’te ayda 1.000 – 5.000 TÜRK lirası arasında harcama yapıyor.

Ekstra Web Seo bir Google Bayi mi?

Hayır, Ekstra Web Seo Google AdWords Danışmanlığı sağlar. Ücretlerini AdWords harcamalarınızla birleştiren Google bayi ajanslarının aksine, Ekstra Web Seo’in ücretleri% 100 şeffaftır. AdWords harcamanızı ödersiniz, bu yüzden AdWords reklamcılığına ve AdWords danışmanlığına ne kadar doğru gittiğini her zaman bilirsiniz.

Ekstra Web Seo mevcut Google AdWords hesabımı kullanır mı yoksa benim için yeni bir hesap mı oluşturacak?

Ancak seçiminiz, genellikle mevcut Google AdWords hesabınızı kullanacağız.